O klubie - Klub Karate Kyokushin BUSHIDO

logo kkkbushido
Klub  Karate  Kyokushin
INFORMACJE O KLUBIE
Klub Karate Kyokushin BUSHIDO z siedzibą w Zawierzbiu gm. Żyraków powstał 18 sierpnia 2017 r.
Genezą jego powstania jest wieloletnia fascynacja wschodnimi sztukami walki oraz kulturą dalekiego wschodu. Z wieloletnich treningów, udziału i organizacji zawodów sportowych, obozów letnich i zimowych oraz kursów samoobrony dla kobiet powstała myśl aby do wspólnych treningów i aktywnego spędzania wolnego czasu zachęć jak największą grupę osób.

Dotychczasowy bagaż doświadczeń wyniesiony z Dębickiego Klubu Kyokushin Karate oraz z klubów karate w Brzostku i Pilźnie pragniemy przekazać nowym członkom – adeptom sztuki walki KARATE KYOKUSHIN.

Oprócz solidnego treningu gwarantujemy niezapomniane chwile na zawodach, obozach i spotkaniach integracyjnych, które pozwolą na poznanie wspaniałych ludzi z terenu całego kraju i świata.